Ukash Bozdurma

Ukash Bozdurma

Ukash Bozdurma

Ukash Boz, Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan bir ön ödemeli kart sistemi olan ukash voucher ‘lerinizi ( ukash pin kod ) limitsiz bir şekilde yüksek kur ve düşük komisyon oranları ile nakite çevirmenize imkan tanıyan bir Online İşlem ve Bozum merkezidir. Ukash bozdurma konusunda 1 müşterimizin günlük en fazla yapabileceği işlem miktarı 5000 EUR’dur , alt bozdurma limitimiz firmamız tarafından belirlenmiştir…

Sahip olduğu geniş ödeme imkanları ile sizlere ” Canlı Destek ” hattı üzerinden 7/24 hizmet veren Ukash Boz , Ödemelerinizin HAVALE / EFT  yöntemleri ile 5 dakikayı geçmemek sureti ile hesabınıza iletilmesini sağlarken CEPBANK yöntemi ile işlem yapmak isteyen müşterilerimizin işlemleri en geç 15 dk içerisinde sonuçlanmaktadır.

Bunların dışında kalan paypal, webmoney gibi ukash bozdurma işlemlerinin işlem süresi 2 saati geçmemek surati ile yapılmaktadır. İşlem masrafı bulunmayan bu bozdurma yöntemlerinde alt limit ve üst limit bilgisi için canlı destek hattımıza bağlanıp bilgi alınız.

Konusunda Profesyonel Satış Temsilcilerimiz ile Canlı Destek hattımız’da Siz Değerli Müşterilerimizin soru ve önerilerine güler yüzle cevap verilmektedir. Harici olarak dileyen veya arzu eden müşterilerimiz hafta içi her gün 9:30 – 18:00 saatleri arasında İstanbul Merkez’deki ofisimize gelerek Bizlerin misafiri olabilirsiniz.

Ukash Bozdurma işleminin günümüz bir çok art niyetli kişiler tarafından kötü amaçlı kullanılarak, insanları mağdur etmelerinden dolayı , Ukash Boz size bu konuda güven vermenin yapılacak iş olduğunu düşünerek,

Ukash Bozdurma işlemi sırasında hiçbir kişisel bilginiz tarafımızdan istenmez ( TC kimlik no, Adres, Anne Kızlık Soyismi vs.) İşlem Esnasında sadece İletişim telefon numaranız ve Ödemenin gönderileceği Banka bilgileriniz istenir. Vermiş olduğunuz hiçbir bilgi 3. Şahıslar ile paylaşılmaz. Bilgiler belirli bir süre ana server’de saklı tutulduktan sonra otomatik olarak silinirler.

Tüm İşlemler 128-bit SSL Sertifikası sahibi olan CANLI DESTEK hattımızda Online Olarak Gerçekleştirilir. İşlemler esnasında görüşmelerinizi eposta adresinize gönderebilir yada yazıcınızdan yazdırabilirsiniz.

Yenilenen içeriği ve dizaynı ile sitemiz el değiştirdi ve sizlere daha hizmet verebilecek bir konuma getirildi, Sitemize ukash bozdurma konusunda interaktif yöntemler eklendi. Artık canlı destek hattına bağlanmadan ukash kartınızın bozum değerini öğrenebilirsiniz.

Ukash Boz hakkında ayrıntılı bilgiye resmi ukash sitesi olan www.ukash.com sitesi ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi almak ve hemen ukash pin bozdurma işlemi yapmak için ” Canlı Destek ” hattımızdaki operatölerimiz ile iletişime geçiniz yada mobil destek hattımızdan bizlere ulaşın.

Ukash Bozdurma

Ukash Bozdurma

Ukash Bozdurma” üzerine 2 yorum

  • Ukash bozdurma işlemlerimiz tüm hızı ile devam etmektedir. Yaptığımız yeni kampanyalardan sizde yararlanın. 500 EUR ve üzeri ukash bozdurma işlemlerinde 10 EUR bizden sizlere bedava!! Evet yalnış duymadınız Koşulsuz ve Şartsız Her 500 EUR üzeri ukash bozdurma işlemi yapan müşterilerimize Bizde 10 EUR HEDİYE! Hiç vakit kaybetmeden canlı destek hattımıza bağlanınız..

Bir cevap yazın