08 Kasım 2013

Ukash Bozdurmak

Ukash Kart Kullanımının yaygınlaşmasının ardından bu kart ile ilgili satışını ve bozumu yapan bir çok kurum ve kuruluş hizmet vermeye başlamıştır.Yalnız malesef ülkemizde çok az miktar site bu işi gerçek anlamada yapmaktadır, Bir çok kurulmuş olan site sadece sizleri dolandırmak amaçlı kurulmuş sitelerdir.

Ukash Bozdurmak konusunda hizmet veren bir çok firmadan biri olan firmamız sizlere Türkiye genelinde verilebilecek en yüksek ukash bozdurma kur oranlarını vererek , ukash bozdurma işlemini en yüksek standartlar’da yapma imkanı sağlamaktadır. Güncel Euro kurundan hesaplanarak sahip olduğunuz ukash pin kart’larını bir çok firma min. 0.30 TL oranında komisyon ile bozmaktadır. Firmamız bu oranı günlük olarak hesap’layarak sizlere 0.10 TL gibi düşük bir komisyon oranı ile hizmet vermektedir, Böylece yaşamış olduğunuz zarar minimuma inmiş olmaktadır.

Konusunda Profesyonel Satış Temsilcilerimiz ile SSL Sertifikası sahibi canlı destek hattımızda günün her saati online olarak hızlı bir şekilde ukash bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz görüşmeler sizlerin güvenliği için kayıt altına alınarak yaklaşık olarak 2 hafta süresince firmamıza ait olan server’lerde saklanmaktadır.Tüm operatörlerimiz konusunda profesyonel ve deneyimlidir.

Yapılan görüşmeler ve vermiş olduğunuz hiçbir bilgi 3. şahıslar ile paylaşılmaz, Ukash Bozdurma işlemi esnasında sizler’den Kiçbir kişisel bilginiz talep edilmez ( TC Kimlik No, Anne Kızlık Soyisim, Adres vs.) gibi, Sadece ödemenin gönderebilmesi için BANKA HESAP bilgileriniz ve İLETİŞİM TELEFON numaranız talep edilir.

Ukash Bozdurma işlemleri online olarak 5 dk içerisinde yapılır, İşlemler genellikle HAVALE ile gerçekleşir ve Bankalara bağlı olarak değişen havale ücreti tarafınızdan karşılanır. Bazı bankalar’da işlem tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Ukash Bozdurmak için Farklı bir adres aramıza gerek kalma’dan , Firmamız aracılığı ile ukash kart’larınızı gönül rahat’lığı ile nakite çevirebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi almak ve ukash bozdurmak için canlı destek hattımıza bağlanınız..

Ukash bozdurma kuru günlük olarak personelimiz tarafından Merkez Bankasının kurları baz alınarak hesaplanır. Kur bilgisine ulaşmak için ana sayfamızı inceleyiniz yada canlı destek hattımıza bağlanıp güncel kur bilgisi konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ukash Bozdurma

Ukash Bozdurma

Ukash Bozdurmak” üzerine 1 yorum

  • Web sitemiz aracılığı yaklaşık olarak 5 yılı geçkin bir zamandır işlem yapmış binlerce müşterimiz bulunmaktadır. Bu müşterilerimiz hiç bir zaman sitemiz aracılığı ile yapılan işlemlerde herhangi bir sorun yaşamamıştır. turkcoins.net olarak sizlere verdiğimiz güvenceler ;

    * Tüm işlemler 256-bit SSL sertifikalı canlı destek hattımız üzerinden kayıt altında alınarak yapılmaktadır. Konuşma özetini Dilediğiniz bir anda eposta olarak kendinize gönderebilirsiniz yada bağlı bir yazıcınız var ise, yazıcınızdan çıktı olarak çıkartabilirsiniz.

    * Y.S. Belgeli Telekominikasyon firmasıyız, Harici olarak REF62732 referans numaralı resmi ukash bayisiyiz. Hakkımızda Ayrıntılı bilgiye resmi ukash sitesi olan ( http://www.ukash.com ) üzerinden ulaşabilirsiniz,

    Güvenli şekilde ukash bozdurma adresi http://www.turkcoins.net

Bir cevap yazın