Ukash Bozdurmak İçin Ne Yapmalıyım

Ukash Bozdurma konusunda , ukash kullanıcılarının bir çok soruları bulunmaktadır, Bu yazımız’da sizlere Ukash Bozdurma Konusunda Yapmanız Gerekenleri Sırası ile Açıklayacağız,

Ukash Kart’lar Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan ön ödemeli bir kart sistemidir, 19 Hane’den oluşan bir PIN kodu ve Bu kodun net miktarını belirten bir sistem’den oluşur.

Sahip olduğunuz ukash kart’ları bir çok firma’dan nakite çevirebilirsiniz. Nakite çevirme işlemleri genellikle Bank’a hesabına ödeme ve CEP BANK ile yapılmaktadır.

Ukash Nakite çeviren firmalar genellikle, İşlemleri güvenlik amacı ile web siteleri üzerinde bulunan canlı destek hattı üzerinden yaparlar.

İşlem yapan firmalar’da çalışına Satış temsilcileri sizlere işlemin yapılması için gereken bilgileri sorar’lar daha sonra Satış temsilcilerinin istemiş olduğunu bilgilerin doğru olarak sağlanmasının ardından, Vermiş olduğunuz ukash kart teyit edilip vermiş olduğunuz banka hesabına yada cep telefonu numarasına karşılığı olan miktar belirtilen süre içerisinde iletilir.

Sitemizi sizlerin güvenliğini düşünerek, SSL sertifikası sahibi canlı destek hattından işlemleri 3. şahıslar ile paylaşma’dan yaparak maximum 5 dk içerisinde ödemenizi vermiş olduğunuz olduğunuz banka hesabına yada cep telefonu numarasına gönderir.

Ayrıntılı bilgi almak için dilediğiniz zaman canlı destek hattımıza bağlanarak sorularınızı Operatör lerimize bildirebilirsiniz.