Ukash Bozdurmak İstiyorum

Ukash Bozdurmak istiyorum , Ne Yapmam lazım ?Nasıl Ukash Bozdurulur ?

Ukash Bozdurmak istiyorum

Ukash Bozdurmak istiyorum

Sitemiz yaklaşık olarak 5 yıl önce Ankara merkezli olarak kurulmuş daha sonra İstanbul İline taşınarak çalışmalarını halen İstanbul ilinde devam ettiren, bu süre zarfında binlerce müşterisine hizmet vermiş ve memnuniyetle ayrılmalarını sağlamış bir ukash kart bozdurma platformudur.

Gerek vermiş olduğu yüksek kurda ukash bozdurma fiyatları ile, gerekse çalışmakta olduğu banka porföyü ( Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Türk Finans Bankası, Türkiye İş Bankası, Denizbank, HSBC Bankası, Şeker Bank, Halkbank, Vakıfbank, Akbank, Yapıkredi Bankası vs.) ile müşterilerin tercihi haline gelen Ukashboz her geçen gün kendini yenileyerek ve büyüterek sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için bıkmadan ve usanmadan çalışmaktadır.

Ukash kart Bozdurma işlemi Şu Şekilde Gerçekleşir;

1- www.turkcoins.net üzerinde ki canlı destek hattına bağlanılması ( Lütfen gerekli bilgileri doğru olarak doldurunuz, yanlış bilgilerden dolayı doğabilecek problemlerden firmamız sorumlu değildir )

2- Canlı Destek hattımızdaki operatör’ün sizlere sormuş olduğu sorulara cevap verin,

3- Operatörlerimiz Sizlere Kur Oranı ve Ödeme şekli konusunda bilgilendirme yapar,

4- Kabul ettiğiniz takdirde, gerekli bilgileri Operatörümüz ile paylaşırsınız

5- Vermiş olduğunuz ukash kartınız bayisi olduğumuz ukash resmi sitesi üzerinde ( www.ukash.com ) kontrol edilir.

6- Ukash kartın aktif olması durumda, vermiş olduğunuz banka hesabına size beyan edilen miktar, beyan edilen zaman içerisinde yatırılır.

Ukash Bozum İşlemlerinde Herhangi bir alt limit bulunmamaktadır ( Yalnız bazı durumlarda belirli bir alt limit sistem tarafından otomatik olarak ekleniyor. Bu limiti öğrenmek için Canlı Destek hattımızdaki operatörlerimizden bilgi alın ) Ukash bozdurma üst limiti konusunda firmamız 1 müşteri için günlük olarak 3000 EUR limit belirlemiştir.

Tüm işlemler online olarak, yapılmaktadır. İşlem süresi max. 15 dk’dir. bu süre HAVALE ile işlem yaptırmak isteyen müşterilerimiz için geçerlidir. Harici olarak EFT ile işlem yapan müşterilerimiz için mesai saatleri içerisinde 5 dk’dir. Ukash bozdurma yüksek kur olarak bilenen tek ve yasal firma aracılığı ile hizmet almak  ve hemen işlem Yapmak için ” Canlı Destek ” hattımızdaki operatörlerimiz ile iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın