Ukash Bozumu Yaptırmak

Ukash bozumu yaptırmak adından anlaşılacağı üzere elinizde bulunan ukash kartı nakit paraya çevirmektedir. Bu işlemi Türkiye’de aracı yani komisyon karşılığı işlem yapan siteler üzerinden yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü yurtdışı tabanlı olan bu firmanın ülkemizde herhangi bir şubesi yada genel merkezi bulunmamaktadır.

Ukash pin kodları sanal ortamda geçerli olan bir sanal kart’dır. Yani kullandığınız herhangi bir bankamatik kartından farklıdır. 19 haneli rakamlardan oluşan bu pin kodları çeşitli para birimlerinden oluşabilmektedir. Ülkemizde genellikle EUR olarak kullanımdadır.

Ukash kartlar farklı rakamlar kombinasyonundan oluşur her kart 1 defaya mahsus olmak üzere ana merkez tarafından oluşturulur ve 1 defa kullanılabilir. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan kombinasyonunun ilk 9 rakamı 633718384 şekliden başlamaktadır. Bunun dışında başlayan kombinasyonlu kartlarınızı herhangi bir sitede işlem yaptıramazsınız . Ukash bozdurma konusunda en önemli şey güvendir. Arama motorları üzerinden ” ukash bozdurma güvenli ” şeklinde yaptığınız aramalarda çıkan her site güvenli olduğu anlamına gelmez. Malesef son dönemlerde bir çok haksız iş yapan site kurulmuştur.

Bu konuda çok dikkatli olmalısınız, bu konudaki sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, çünkü elinizden alınan ve kullanılan bir ukash kart yeniden teğmin edemezsiniz. Bu konuda yaptığınız tüm girişimler malesef boş çıkacaktır. Bu sebep den ötürü bozum işlemi yapacağınız siteyi iyi incelemeniz gerekmektedir. Ukash bozumu yaptırmak isteyen kişilerin ukash kodu sahibi olması ve birde ödemenin yapılacağı banka hesabı sahibi olması gerekmektedir. Bazı firmalar banka hesabı olmayan kişiler Cepbank ile işlem yapma olasılığı tanımaktadır.

Sitemiz içerisinde ukash bozdurma işlemi yapacak olan kişilerin sadece Türkiye’de bulunan herhangi bir bankada hesabı olması gerekmektedir. Hesap sahibinin işlemi yapacak kişi ile aynı olması gerekmemektedir. Tüm ukash bozdurma işlemleri canlı destek hattı üzeriden dakikalar içerisinde yapılmaktadır.

Ukash bozdurma kuru ‘nu öğrenmek ve ukash bozdurmak için canlı destek hattımıza bağlanınız.

Ukash Bozumu Yaptırmak

Ukash Bozumu Yaptırmak

Bir cevap yazın