Ukash Kart Bozdurma Merkezi

Çeşetli miktarlarda elinizde bulunan ( küsüratlı yada küsüratsız ) ukash kart’larınızı , web sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde dilediğiniz T.C. Bankalarına ( Garanti Bankası , Akbank, İş Bankası, Ziraat Bankası, Finansbank, Yapıkredi, Türkiye Finans Bankası, Denizbank, Odeon Bank, Şeker Bank ) larına HAVALE 7/24 , bunların dışında bir hesap numaranız var ise Mesai saatleri içerisinde EFT ile nakite çevirebilirsiniz.

Ukash Kart Bozdurma Merkezi ile işlem yapmak sandığınız kadar zor bir işlem değildir, İşlemler Tamamen güvenli Canlı Destek hattımız üzerinden, Profesyonel Personelimizin sizleri yönlendirmesi ile sadece dakikalar içerisinde yapabilir. Diğer firmalarda faiş kur farkından dolayı yaşadığınız zararı yaşamazsınız,

Ukash bozdurma işlemi yapmak için T.C. vatandaşları için ( 18 ) yaş zorunluluğu , iletişim numarası beyan etme zorunluluğu ve Ödemenin yapılacağı Banka hesabının adına kayıtlı olması gerekmektedir. Bunun sebebi ise yine sizlerin güvenliği ve bizlerin güvenliğini düşünüyor olmamızdır. Proxy ile bağlanan müşterilerimizin hiçbir şekilde bozdurma işlemleri yapılmaz.

Yurtdışında yaşıyan Türk vatandaları yada yabancı müşterilerimiz için ise Herhangi bir yaş sınırlaması yoktur, Banka hesabınızın adınıza kayıtlı olma şartı aranmamakla birlikte bulunduğunuz ülkenin üzerinde kullanılan bir IP adresi üzerinden hattımıza bağlanılması mecburdur. IP adresleriniz ve kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşılmaz tamamen sizlerin güvenli amaçlı olarak tarafımızca kendi serverlerimizde saklanmaktadır.

Yapılan işlem esnasındaki görüşme kayıtlarını dilediğiniz bir anda kendi eposta adresinize gönderebilir yada yazıcınız bağlı ise direk çıktı olarak alabilirsiniz. Yapılan görüşme kayıtları  belirli bir zaman kendi serverlerimizde saklı tutuldukdan sonra otomatik olarak silinmektedir, Vermiş olduğunuz eposta adresleriniz ve telefon numaralarınız tarafımızca adına açılacak müşteri kimliğine kayıt edilmektedir. Çeşitli zamanlarda sizler için yaptığımız fırsatlarda sizlere eposta yolu ile yada sms yolu ile bu bilgilendirmeleri göndermekteyiz.

Mobil destek hattımız üzerinden herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Tamamen destek amaçlı olarak kullanıma sunulan mobil hattımız sizlerin görüş ve önerileri için hizmet vermektedir. Bunun haricinde tüm işlemler 256 bit SSL sertifikalı canlı destek hattı üzerinden yapılmaktadır.

İşlemler esnasında canlı destek hattımız üzerinden operatörlerimizin sizlere sorduğu sorulara doğru yanıt vermeniz işlem güvenliği  açısından sizin yayarınıza bir eylem olur , çünkü vermiş olduğunuz yalnış bilgilerden doğabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir. Bu sebep’den ötürü sizlerden ricamız verdiğiniz BANKA hesap bilgilerinizi 2 defa kontrol etmenizdir.

Ukash Bozdurma İşlemi vermiş olduğunuz ukash pin kodunun operatör tarafından kontrolulün akabinizde vermiş olduğunuz banka hesabına 15 dk içerisinde online olarak iletilmesi ile son bulur. Bu süre zarfında eğer internet bankacılığı kullanıyorsanız, Hattımızda bekliyebilir hesabınızı kontrol edebilir ve ödemeniz tarafınıza ulaştıkdan sonra canlı destek görüşmesini bitirebilirsiniz.

Banka hesabı olmayan yada banka hesabı üzerinden işlem yapmak istemeyen müşterilerimiz için CEP BANK yöntemi ile işlem yapılabilmektedir. Firma olarak sadece Garanti bankası ve İşbankası’nın cep bankacılık havale yöntemini kullanmaktayız. İşlem havale masrafı tarafınızdan karşılanır, Cep Bank Havale yapmak isteyen müşterilerimiz T.C. Kimlik numarasını beyan etmek zorundadır.

turkcoins.net web sitemiz üzerinden yılların verdiği güven, uzmanlık ve mutlu binlerce müşterimiz ile sorunsuz bir şekilde Ukash Bozdurmak için canlı destek hattımıza bağlanınız.

Ukash Kart Bozdurma Merkezi

Ukash Kart Bozdurma Merkezi