Ukash Kart Bozdurma

Ukash Kart Bozdurma

Ukash Kart Bozdurma

Ukash Kart Bozdurma Konusunda Hizmet Veren Birçok Firma Kendi Şirket Prensiplerine Göre İşlem yapmaktadır’lar. Ukash Boz Olarak Sizlerin en az zarar , en hızlı ve en güvenilir bir şekilde işlem yapabilmeniz için sürekli yenilikler getirmekteyiz.

SSL Sertifikası Sahibi Canlı Destek hattımızda tüm kişisel bilgileriniz korunur, Vermiş olduğunuz hiçbir kişisel bilginiz kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşılmaz. İşlem Esnasın’da konusunda profesyonel Satış Temsilcilerimiz sizlere işlemin daha kolay yapılabilmesi için gerekli olan ayrıntıları sorar’lar.

Ukash Kart Bozdurma işlemi max 5 dk içerisinde hızlı bir şekilde yapılır ve Vermiş olduğunuz bank’a hesap’ ınıza ödemeniz online olarak transfer edilir. Bank’a Hesap’ını kullanmak istemeyen müşterilerimiz .. Garanti Cep Bank ve İş Bank’ası Cep Bank yöntemleri ile ukash kart’larını nakite çevirebilirler.

Operatörlerimiz tarafından sizlerin hiçbir kişisel bilgisi talep edilmez, işlem esnasında Talep Edilen Bilgiler;

  1. İsim ve Soyisim
  2. Banka Hesap Bilgileri ( IBAN numaranız olursa Daha İyi Olur )
  3. İletişim Telefon Numaranız ( Herhangi bir Problem Durumunda Size Ulaşabilmemiz için )
  4. Ukash Pin Kodu Numaranız ve Bu kodun Net Olarak Miktarı

 

Bu Bilgileri Satış Temsilcilerimize verdikten sonra, Vermiş olduğunuz ukash pin kod’u , Ukash resellerimizde test edilir, Ukash kart’ın geçerli olduğu görüldükten sonra ödemeniz en geç 5 dakika içerisinde tarafınıza iletilir..

İşlem Esnasın’da vermiş olduğunuz yalnış bilgilerden dolayı doğabilecek sorunlar’dan Firmamız Sorumlu değildir ve İşlem sırasında vermiş olduğunuz iletişim numarasının yanınızda bulunması gerekmektedir. Operatör’lerimiz gerekli gördükleri durumlarda vermiş olduğunuz telefon numarasından teyit alabilirler.

Hemen Anında Yüksek Kur’dan Ukash Kart Bozdurma İşlemi Yapmak için, Canlı Destek Hattımızdaki Operatör’lerimiz ile iletişime geçiniz.