Ukash Kart Bozdurmak İstiyorum

Ukash ingilizlerin dünya piyasasına sunmuş oldukları internet kullanıcılarının internet ortamında ödeme yapabilmesi ve ödeme alabilmesi için oluşturulmuş bir ön ödemeli kart sistemidir. Ukash kart denilince bir çok kullanıcı ukash kartları bankamatik yada kredi kartı gibi elle tutulabilir bir plastik kart uygulaması sanıyorlar yalnız ukash kart’lar yani ukash pin kodları sadece sanal ortamda kullanılabilen 19 haneli rakamlardan oluşan bir sanal kart uygulamasıdır.

Ukash kart’ları günümüzde bir çok web sitesinde aktif olarak kullanabilirsiniz, ama ülkemizde kullanıcılar ukash kartları genellikle bahis ve oyun sitelerinde kullanmaktadır. Bunun sebebi ise ukash kart kullanımının son derece güvenli olmasıdır. Ukash pin kodu ile ödeme yapmak isteyen kullanıcı hiçbir şekilde banka hesap bilgilerini, kredi kartı bilgilerini yada kişisel bilgilerini paylaşmak zorunda kalmazlar bu sebep’den ötürü ülkemizde kullanıma yasak olan sitelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.  Bu sitelere ukash pin kodu ile ödeme yapan bir çok kullanıcı, bu sitelerden elde etmiş oldukları bakiyeleri ukash yolu ile çekiyorlar.

Ukash ile para çekme işlemi yapan kullanıcılara, çekim yaptıkları siteler gerek ilgili sitenin kullanıcı paneli üzerinden , gerek ise e-posta yolu ile 30 dk ile 24 saat arasında süren bir zaman zarfında 19 haneden oluşan ukash pin kodunu ve ilgili kodun EURO, USD ve GBP cinsinden net değerini iletirler. Ukash pin kodları tarafına ulaşan kullanıcılar. Bu pin kodlarını çeşitli ukash bozdurma işlemi yapan siteler üzerinden çeşitli kur oranları ile nakite çevirirler.

Yalnız malesef günümüzde bu gelişen pazarda ukash bozdurma işlemini dolandırılmadan yapabileceğiniz sitelerin sayısı çok azdır. Bir çok kullanıcı gerekli evraklara sahip olmayan veya herhangi bir iletişim bilgisine sahip olmayan sitelerde işlem yaparak ukash kartlarını kaybediyorlar. Bu tarz siteler belirli bir para ödiyerek arama motorlarında ilk sıralarda çıkıyorlar ve kullanıcılar aramalarda ilk sıralarda çıkan sitelerin güvenilir olduğunu düşünerek bu sitelere ukash pin kodlarını veriyorlar ve sonuç olarak canlı destek hattı üzerinden ukash pin kodunu alan dolandırıcılar ukash pin kodunu kullandıktan sonra kodu veren kullanıcıyı engelliyorlar.

Bu olaydan sonra malesefki ukash kullanıcısının parasını geri alabilmesi için yapabilecek hemen hemen hiçbir şeyi kalmıyor. Bizlerin yasal bir bayi olarak sizlere tavsiyesi arama motorlarında ilk sıralarda çıkıyor olan bir sitenin güvenilir olduğunu düşünmemeniz, işlem yapmak istediğiniz sitenin canlı destek hattına bağlanarak, ilk önce sitenin güvenilirliği hakkında sorular sormanızı tavsiye ediyoruz.  Sitenin sahip olduğu yasal belgeleri ve size vereceği telefon numarasını kesinlikle teyit etmeniz sizlerin dolandırılma riskini minimuma indirmektedir.

Ukash kart bozdurmak istiyorum şeklinde arama yaparak ulaşabileceğiniz bir çok site bulunmaktadır, Bunlarında arasında bulunan web sitemiz sizlere yaklaşık olarak  yıldır hizmet vermektedir. Sitemizin kuruluş tarihini ” http://whois.domaintools.com/btcturk.net ” sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Uzun zamandır aktif olan bir site ile 1 aydır kurulmuş bir sitenin arasındaki farkı anlamanız, Dolandırıcı sitelerin max 6 ay içerisinde kapatılmasından dolayı olduğunu bilmenizdir.

Site olarak sizlere ukash bozdurma konusunda en güvenli platformu sunuyoruz. Tüm işlemlerimiz SSL sertifikalı canlı destek hattı üzerinden yapılmaktadır.  Dolandırıcılık amaçlı kurulmuş sitelerin SSL sertifikası alması mümkün değildir. Bunun sebebi ise SSL sertifikası için başvuru yapan firmanın yasal evraklarını bildirmesi gerekmektedir. Harici olarak bu siteye SSL sertifikası verilmez. İşlemleriniz esnasında görüşme kaydını dilerseniz eğer yazıcının var ise çıktı olarak alabilirsiniz, dilerseniz de dilediğiniz bir anda görüşme özetini kendi mail adresinize e-posta olarak gönderebilirsiniz. Bunun size sağlayacağı fayda herhangi bir olumsuz bir durum halinde elinizde yazılı bir delil olmasıdır.

Bcturk.net olarak sizlere güvenli işleminin yanı sıra yüksek kur oranlarında işlem yapma olanağı tanımaktayız. Hemen hemen ülke genelinde işlem yapan tüm firmalardan yüksek kur oranlarını sizlere sunan sitemizde işlemlerinizi anlık olarak sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.  Tüm işlemler sırasında herhangi bir kişisel bilginiz tarafınızdan talep edilmez. sadece ödemenin yapılması için banka hesap bilgileriniz ve teyit amaçlı iletişim numaranız talep edilir.

Yeni işleme alınan kampanyamızda ise, artık tüm bankalara işlemlerde herhangi bir havale ücreti tarafınızdan talep edilmiyor. Tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu sayede havale işlemi ödiyerek herhangi bir zarara uğramıyorsunuz.

Hiç zaman kaybetmeden güvenli ve yüksek kurda ukash bozdurmak

Ukash Kart Bozdurmak istiyorum

Ukash Kart Bozdurmak istiyorum

için canlı destek hattımıza bağlanıp operatörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.