Ukash Kartım Çalışmıyor, Ne Yapmam Lazım ?

Ukash Kartım Çalışmıyor

Ukash Kartım Çalışmıyor

Ukash Kartım Çalışmıyor, Ne Yapmam Lazım ?

Eğer ukash pin kodunuz çalışmıyor ise, Ukash Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeden önce Lütfen aşağıdaki yazdığımız maddeleri okuyun ve dikkate alın.

  • Sistem Çalışıyor mu ? – Bazen ukash ana sistemi ve diğer bayilerimizin kullandıkları sistem  bakım çalışması altında olabilir, Bunun sebebi teknik bir sorun olabilir yada Geliştirme çalışmaları içindir. Lütfen bakım çalışma zamanları ukash ana sayfası üzerinden takip ediniz ( www.ukash.com )
  • Ukash Son Kullanım Tarihi – Bütün ukash pin kodlarının bir son kullanma tarihi vardır, Lütfen son ukash kartın son kullanma tarihini kontrol ediniz. Unutmayın ki İngiltere ve İrlanda merkezli verilen ukash kartların YYAAGG şeklinde yani ( Yıl, Ay, Gün ) şeklinde bir kullanım tarihi vardır.
  • Kartınızı Kullandınız mı ? – Ukash Voucher yani Ukash Pin kodları 1 defaya mahsus olarak kullanılmak için tasarlanmıştır, bu yüzden kartınızı daha önce kullanmadığınız dan emin olun.
  • Ukash pin kodunuz doğrumu ? – Ukash 19 Haneden oluşur, İşlem yapmak istediğiniz yere 19 haneli olarak yazmalısınız, Ukash pin kodları 633718**** Şeklinde başlarlar.  Ukash  pin kodunuzu yazarken 19 haneli olarak yazın ve hiçbir sayı arasına boşluk eklemeyin. Bazı ülkeler’de ukash kodunun son 16 hanesini talep eder işlem yapılacak olan site, Lütfen ” 633″ den sonra helen 718 ile başlayacak şekilde ukash pin kodunu yazınız.
  • Ukash Miktarını Doğru Yazma – Bütün ukash kodları miktarları ile beraber verilirler. Ukash pin kodunun miktarı yazarken virgül işareti kullanmayın ” , ” yani ukash kodun miktarını yazarken küsürat arasına virgül eklenmez ( Örnek : 15,99 ) gibi.  İlgili yerlerde ” . ” nokta işaretini kullanmanız gerekmektedir. Yani On Beş Euro 99 Cent olan bir miktarı yazarken ” 15.99 ” EUR şeklinde yazmanız gerekmektedir.
  • Ukash ile Ödeme yaparken Sadece Doğru Ukash Miktarını Yazınız – Yani diyelim ki bir siteye ödeme yapacaksınız ödeme yapacağınız miktar 14 EURO tutarında ,Bu ödemeyi sahip olduğunuz 14.55 EURO değerinde ukash pin kodunuz ile yapmak istiyorsunuz. Ödeme yaparken Ukash Pin Kodunuzu yazdıktan sonra yazılacak olan miktar bölümüne ödenecek miktarı  ( yani 14 EURO ) değil, Ukash kartınızın miktarını yani ( 14.55 EURO ) yazmanız gerekmektedir.Yada İşlem yapmak istediğiniz ürün farklı bir döviz cinsinde Örnek verecek olursanız sizin elinizde 92 EURO olarak bir ukash pin kodu var, Sizin ödeme yapmanız gereken miktar ise 45 GBP yani Sterlin döviz cinsi.  Ödeme paneline yazacağınız 92 EURO ukash pin kodunuz ödeme işlemi gerçekleşirken ukash tarafından otomatik olarak o döviz cinsiden çevilir.
  • Güney Afrika ve Brezilya’da üretilen ukash pin kodları sadece bu ülkelerde işlem yapan web sitelerinde kullanılabilir.
  • Yaş Kısıtlaması – Bazı ukash ile ödeme alan web siteleri yaş kısıtlaması yüzünden sahip olduğunu başı ukash pin kodlarını kabul etmeye bilir. İngiltere e İrlanda ‘da ki ödeme noktalarından alınan ukash pin kodlarında yaş sınırlaması olabilir. Bu konu ile ilgile olarak ukash müşteri hizmetlerine başvurarak yardım alabilir ve sorunu konuyu düzeltebilirsiniz.

Eğer sahip olduğunuz ukash pin kodunun neden çalışmadığını öğrenmek istiyorsanız, yukarıda kaynağı ukash resmi sitesi olan ve tarafımızdan derlenen makaleyi okumanızı tavsiye ederiz, ve bu konuda sizlere tamamen ücretsiz hizmet vermekteyiz.

Nasıl mı ?

Sahip olduğumuz resmi ukash bayisi sıfatı sayesinde dilediğim zaman ukash firması ile birebir muhatap olma şansımız bulunmaktadır ve bayi olmamız nedeni ile sorduğumuz ve yönelttiğimiz hiç bir soru cevapsız bırakılmamaktadır. Sizlerin bu konudaki sorunlarını ukash firmasına bildirmeyi bir borç biliriz ve bu işlemi sırf müşteri memnuniyeti ve sizleri kazanmak için yapmaktayız.

Bunların yanı sıra son derece güvenli ve yüksek kurda ukash bozdurma işlemi yapmak için canlı destek hattımıza bağlanınız.

Ukashboz.prg

Ukashboz.prg