Ukash Nakite Çevirme

Ukash Nakite Çevirme

Ukash Nakite Çevirme

Çeşitli oyun ve bahis sitelerinden kazanmış olduğunu paraları , ukash yolu ile kazanmış olduğunu platform’dan çekebilir ve çekmiş olduğunu ve tarafınıza mail yolu ile gönderilen 19 haneli ukash voucher kartlarınızı çeşitli kurum ve kuruluşlar’da belirli bir kur ile nakite çevirebilirsiniz.

Ukash pin kodlarının nakit paraya çevirmesindeki amaç henüz bu sanal kart uygulamalarının ülkemizde herhangi bir iş yerinde kullanılamamasıdır. Farklı nedenler ile elinizde bulunan bu pin kodlarını ülkemizde sadece aracı siteler vasıtası ile nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu işlem esnasında sitelerde sizden belirli bir komisyon alarak sahip olduğunuz ukash pin kodunuzu bozarlar.

Ukash nakite çevirme hizmeti veren çok sayıda site bulunmaktadır. Bu sitelerin kendi bünyelerinde belirli bir hizmet anlayışı bulunmaktadır.Bu doğrultuda farklı işlem süreleri ve ödeme şekilleri bulunmaktadır. Sitemizin ukash kartınızı nakit paraya çevirme konusunda vermiş olduğu hizmetler ve süreleri şu şekildedir

  • HAVALE ve EFT ile Ukash Pin Kodunuzu Nakit Paraya Çevirme İşlem Süresi Havale için 10 dakikadır ( Haftanın her günü işlem yapılabilir ), Eft için Mesai saatleri içerisinde ( Hafta içi Her Gün 9:00 – 16:00 arasında ) 15 dakikadır.
  • Cep Bankası ödeme şekli ile ukash pin kodunun nakit paraya çevirme işlemi 15 dakika içerisinde tamamlanır ( Haftanın her günü işlem yapılabilir )
  • Paypal ile ukash pin kodunun bozdurulması işlemi 10 dk içerisinde tamamlanır ( Haftanın her günü işlem yapılabilir ) Ödemeler dilediğiniz para biriminde tarafınıza gönderilir.
  • Postane ( PTT ) ile ukash pin kodunun nakit para çevrilme işlemi 1 saat içerisinde tamamlanır ( işlem sadee Hafta içi PTT çalışma saatleri içerisinde yapılır )

Ukash Boz bu anlamda Türkiye genelinde en yüksek kur’u müştelerine sunmaktadır. Diğer firmalara nazaran vermiş olduğu kur oranları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ukash Boz günden güne müşteri portfeyünü arttırmaktadır.

Bütün işlemler ( Ukash Bozdurma, Ukash Bölme, Ukash Birleştirme )web sitemiz üzerindeki Canlı destek hattı üzerinden yada Mobil Telefon numaramız üzerinden yapılmaktadır. Web sitemiz üzerinden yapılan işlemlerde kullandığımız canlı destek sisteminden dolayı dilediğiniz anda yaptığınız konuşmaların kaydını eposta adresine gönderebilir yada yazıcınızdan çıktı olarak alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak, soru ve önerileriniz, ukash bozdurmak için 7/24 hizmet başında sizleri bekliyoruz.

 

 

Bir cevap yazın