Ukash Nasıl Bozdurulur ?

Ukash Nasıl Bozdurulur ?

Ukash Nasıl Bozdurulur ?

Ukash kartlar dün ya genelinde bir çok ülkede yaygın olarak kullanılan ön ödemeli bir kart’dır. Merkezi Avrupa ( İngiltere ) olan bu şirket sizlere kredi kartı yada banka hesap bilgilerinizi herhangi bir platformda paylaşmadan ödeme alma ve ödeme yapma imkanı tanıyor.

Ülkemizde’de ukash kart’lar yaygın olarak kullanılmaktadır. Gerek kullanılacak olan platformların T.C. yasalarına aykırı olması gerekse herhangi bir durumda yasal haklarınızın kısıtlı olmasından ötürü, vatandaşlarımız kişisel bilgilerini paylaşmadan ukash kartlar ile ilgili platformlara ödeme yapıyor ve kazandıkları bakiyeleri tekrar ukash yöntemi ile çekebiliyorlar. İşte bu husus ukash kartın ülkemizde yaygınlaşmasındaki en büyük unsurdur.

Sahibi olduğunuz ukash pin kodları daha sonra, bankalar vasıtası ile ülkemizde nakite çevrilemediği için. Bu işi sizler için komisyon karşılığı yapan siteler sizlerin hizmetine sunulmuştur. Yalnız malesef ülkemizde bu yönde kurulmul kötü amaçlı bir çok site bulunmaktadır. Bu noktada ukash kullanıcılarının dikkat etmeleri ve işlem yapmak istedikleri siteyi iyi araştırmaları gerekmektedir.

Ukash pin kodlarınız genellikle ilgili sitelerden tarafınıza eposta yolu ile gönderilirler, bazı siteler kendi kullanıcı panellerinde hazırladıkları ukash bölümlerinden talep edilen bu kodları sizlere vermektedirler. Her sitenin belirli bir teslimat zamanı vardır. Bu zaman çoğu sitede 24 saati bulmaktadır ancak bazı siteler bu zamanı aza indirip kullanıcılarına talep ettikleri ukash pin kodlarını 15 dk içerisinde teslim etmektedir.

Sahip olduğunuz ukash kartın karşılığı olan miktarı güncel kur’umuzdan Herhangi bir T.C. Bankasına online olarak HAVALE veya EFT yöntemi ile gönderilir. İşlem süresi HAVALE ile ödeme yapabildiğimiz bankalar için 15 dk’dir. EFT ile ödeme yaptığımız bankalar için mesai saatleri içerisinde 15 dk’dir.  Banka hesabı olmayan veya paylaşmak istemeyen müşterilerimize garanti cep veya İşbank’ası Cep bank yöntemi ile ödemelerinizi 30 dk içerisinde iletiyoruz.

Havale ile işlem yaptıracak müşterilerimiz, Havale masrafını kendileri öderler. HAVALE masrafları her bankaya göre değişmektedir. Bu miktar 10 TL’yi geçmemektedir. EFT ile işlem yaptıracak müşterilerimiz içinde masraf fix olarak belirlenmiştir Eft masrafımız 10 TL’dir. Bu masraf ödeme yapılacak olan tutarın içerisinden otomatik olarak kesilmektedir.

Sitemiz aracılığı ile sadece T.C. vatandaşları ukash bozdurma işlemi yapabilmektedir. T.C. vatandaşı olmayan müşterilerimiz sadece exchange şeklinde sitemiz vasıtası ile işlem yapabilirler. İşlem yaptırmak isteyen müşterilerimizin mutlaka bir iletişim numarası beyan etmeleri gerekmektedir. Ödeme yapılacak olan banka hesabının, işlemi yaptıracak olan müşterinin adına olma zorunluluğu yoktur. Vermiş olduğunuz banka hesabına ödeme yapılır. Bu işlemden dolayı doğabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

Site olarak herhangi bir ukash bozdurma alt limiti belirlenmedi, Operatörlerimiz o anki ihtiyaç doğrultusunda sizlere belirlenen alt limiti konusunda bilgi verirler, yalnız bir müşteri için günlük max. yapılabilecek ukash bozdurma miktarı 3000 EUR’dur. Bu miktarın üzerinden herhangi bir şekilde işlem yapılmaz. Daha fazla işlem yaptırmak isteyen müşterilerimiz 24 saat beklemek zorundadırlar.

İşlemler sırasında tarafınızdan herhangi bir kişisel bilginiz  talep edilmez ( T.C. Kimlik Numaranız, Anne Kızlık Soyadı, Adres vs. ) İşlem esnasında tarafınızdan;

  • Ödemenin yapılabilmesi için tarafınızdan banka hesap bilgileriniz,
  • Herhangi bir sorun anında size ulaşabilmek için veya gerekli durumlarda teyit alabilmek için iletişim telefon numaranız,
  • Bozdurma işleminin gerçekleşebilmesi için 19 haneli ukash pin kodunuz ve bu kartın net miktarı.

Yukarıdaki bilgileri Son derece güvenli SSL sertifikalı canlı destek hattı üzerindeki operatörlerimiz ile paylaşılmasının ardından vermiş olduğunuz Ukash kodu bayi sayfasından kontrol edilir. Ukash pin kodunun aktif olduğunu tarafımızdan teyit edildikten sonra. Vermiş olduğunuz banka hesap numarasına size belirtilen miktarda ödeme yapılır.

Ayrıntılı bilgi almak ve ukash bozdurmak için canlı destek hattımıza bağlanın

Ukash Nasıl Bozdurulur ?” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın