Ukash Nereden Alabilirim ?

Ukash firması bilindiği üzere artık Skrill grubu tarafından tamamen satın alınmış durumda ve yakın bir zamanda tamamen isim değişikliği yapılacak olup artık paysafecard olarak kullanılmaya başlanacaktır. Bu sayede arık paysafecard’ın lokal satın almak imkanları ukash içinde geçerli olacaktır.

Eskiden ukash kullanıcıları ukash satın almak için internet üzerinden buldukları ve güvendikleri siteler üzerinden komisyon ödeyerek ukash satın alıyorlardır. Ama artık ukash kartlar size yakında marketlerden, terminallerden yada benzin istasyonlarından satın alınabilecekler.

Bu sayede artık ukash pin kodu satın alırken yüksek miktarda komisyon farkı ödemeyeceksiniz ve satın almak işlemlerinizi artık nakit para ile kasadan yapabileceksiniz. Aşağıdaki butondan resmi ukash satış noktası arama sitesine girerek, size en yakın satış noktasını bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken açılan sayfadaki arama bölümüne ” Sokak isimi veya İl/İlçe adı veya Posta Kodu ” yazarak, arama işlemini başlatabilir ve sonuçlar size listelenir.

ukash-bayisi-bulma

Yukarıdaki Butona tıklayarak en yakın ukash satış noktasını tespit edebilir ve ukash voucher yani ukash pin kodu satın alabilirsiniz. Eğer elinizde kullanmadığınız bir ukash pin kodu var ise yada herhangi bir siteden ödemenizi ukash olarak almış iseniz, Bu ukash kart’larınızı henüz bu satış noktalarında nakit paraya çeviremiyorsunuz, Ukash bozdurma işlemi yapan sitelerde ukash kartlarınızı yani paysafecard’larınızı nakit para anlık olarak çevirebilirsiniz.

Ukash Bozdurmak ülkemizde bir çok platformda yapılmaktadır. Ama Ukash tarafından yetkilendirilmiş olan ve resmi ukash bozdurma reselleri olan sitemizde en yüksek kur ve en düşük komisyon miktarı ile Tüm bankalara anlık olarak 15 dk içerisinde HAVALE ile, HAVALE ücreti alınmadan işlem yapabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak ve ukash bozdurmak için canlı destek hattımıza bağlanabilirsiniz.