Ukash satmak istiyorum

Ukash Satmak İstiyorum ;

Çeşitli sitelerden çekim yaptığınız yada satın aldığınız kullanım fazlası ukash voucher yani ukash pin kodlarınızı satmak isteyebilirsiniz. Bu konuda ihtiyacınız olan güvenli bir ukash bozum sitesidir. Şuanda ülkemizde ukash bozdurma konusunda hizmet veren sayısız site bulunmaktadır. Yalnız bu sitelerin ne yazık ki bir çoğu dolandırıcılık amaçlı kurulmuş sitelerdir. Güvenli bir site bulmamın bu kadar zor olduğu bir dönemde 5 yılı geçkin uzmanlığımız ile sizlere yüksek kur^da ukash bozdurma konusunda hızlı hizmet veren sitemiz yıllardır bu konuda binlerce müşterimize hizmet vermiş ve halen vermektedir.

Ukash satmak isteyen müşterilerimizin yapması gerekenler, Sitemiz üzerinden bulunan canlı destek hattına bağlanmanız. Bağlantı esnasında karşınıza gelen canlı destek platformuna Sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde yazarak canlı destek görüşmesi başlatınız, Daha sonra operatörlerimiz tarafından size Bozdurmak istediğiniz ukash kartın miktarı sorulacaktır. Bunu Sormamız ‘daki neden ise, firmamızda işlemler yani verdiğimiz kur oranı bozdurulacak ukash miktarına göre değişmektedir.

Daha sonra operatörümüz tarafında size vermiş olduğunuz miktara göre işlem yapılacak kur miktarı verilir ve toplamda tarafınıza gönderilecek olan TL miktarı bilgisi verilir. Ödemenin nasılın yapılacağı konusunda bilgi verebilmek için tarafınızdan hangi bankaya ödeme almak istediğiniz sorulur.Vermiş olduğunuz bilgi doğrultusunda Ödemenin hangi şekilde ve ne kadar zaman içerisinde yapılacağı bilgisi tarafınıza verilir.

Verilecek olan hizmet sizi tarafınızdan onaylanır ise işlemin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan  ukash bozdurma bilgileri sizden istenir. Bu Bilgiler şu şekildedir.

Ukash  Bozdurmak İçin;

1- Banka Hesap Bilgileriniz ( Mümkünse IBAN Kodu ve İsim Soyisim )
2- İletişim Telefon Numaranız ( Teyit Almak için Gerekebilir )
3- 19 Haneli Ukash PIN kodunuz ve Net Miktarı ( Küsüratı ile birlikte )

Lütfen yukarıdaki bilgileri sırası ve doğru olarak paylaşınız..

Not : Eğer IBAN Kodunuz Yok İse, ( Şube Kodu ve Hesap Numarası ) Şeklinde Bilgi vermelisiniz.

Tüm bilgiler tarafınızdan sağlandıktan sonra işlem belirtilen süre içerisinde personelimiz tarafından gerçekleştirilir. BTCTurk sitesi ile güvenli ve hızlı işlem yapmanın keyfini yaşayın..