Ukash , Ukash Nedir ?

Ukash Nedir ?

Ukash ; İngiltere merkezli, internet üzerinden alışveriş yapmanıza ve kredili sistemlere ( cep telefonu, gsm servisleri ) kredi ve kontör karşılığı para yüklemenize olanak sağlayan ön ödemeli karttır. Smart Voucher Ltd tarafından üretilen Ukash Kartları, dünya üzerindeki 14.500 den fazla alışveriş sitesinde ve ödeme noktasında, para yerine geçmektedir.

Kredi kartı yada banka bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapma imkanı tanıyan ukash , sağlamış olduğu bu kolaylıkdan dolayı En çok tercih edilen ödeme sistemlerinden biri haline gelmiştir.

Ödeme yapmak istediğiniz web sitenin ödeme kısmına gelerek , ukash seçeneğini seçip sahip olduğunuz 19 haneli ukash voucher numarasını ver miktarını yazarak ödemelerinizi anında ve online olarak yapabilirsiniz.

Yaptığınız ödeme tutarınız, kartınızda ki şifrenin karşılığı olan tutardan az ise, kartınızın içinde kalan para için otomatik olarak size 19 haneli yeni UKASH şifresi verilecektir. Bu sayede, UKASH ödemelerinde hiçbir kaybınız olmayacaktır.

Dünya Genelin’deki gelişen teknoloji sayesinde, ödeme seçeneklerine alternatif olarak üretilen ön ödemeli ve elektronik para kartı olan UKASH Kartlarını, bir çok online alışveriş sitesinde, hava yolu şirketinde, hediye mağazasında, internetteki iletişim programlarından hizmet almak için ve elektronik para transferinde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın