Ukash’ın Faydaları ve Zararları

Ukash Kart, kullanıcılarına istedikleri rakam’da yükleme yapma imkanı tanıyan ve bu yükledikleri bakiyeleri kullanmadıkları takdirde de kart üzerinden iade alma şansını veren işlevsel ve güvenli ön ödemeli kart sistemidir.

Dünya ülkelerinde cep telefonu kontörü satılan her yerde yaygın bir şekilde satışı yapılan Ukash Kart, ülkemizde ise çeşitli internet siteleri üzerinden hesaba havale sistemiyle edinilebilen bir online ön ödemeli kart sistemidir. İnternet üzerinden mal ve hizmet satan ve satın alan kullanıcıların ödeme esnasında güvenilirlik sağlamak adına kullanılan Ukash Kart, kullanılabilirlik ağını günden güne genişletmektedir. Ukash Kart’ın Avrupa ülkelerinde bu denli geniş bir satış ağının olmasının sebebi kullanıcılarının Ukash Kart ile Facebook ve diğer sosyal ağ oyunları olan City Ville, Farm Ville, Mafia Wars  vs. gibi oyunların kredilerini ve portal oyunları olan Metin 2, Travian, Worl War Craft vs.  gibi oyunların da çeşitli eklentilerini Ukash Kart ile güvenli bir şekilde satın alabilmeleridir. Zira bu tür oyun kredilerinin satışı yapılan sitelerde kullanıcıların zararına uygulamalar bulunması, Ukash Kart’a olan ihtiyacı arttırmaktadır.

Kullanıcılar, Ukash Kartlarının üzerinde bulunan 19 haneli pin numarası aracılığı ile başka bir bilgiyi ödeme yapacakları site ile paylaşmalarına gerek kalmadan alış verişlerini tamamlamaktadırlar, Harici olarak hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak zorunda kalmamaktasınız, Bu şekilde güvenliğinizi maximum seviyede tutabilmektesiniz.

Bir çok platform’da ukash bir ödeme sistemi olarak kullanılmasının yanı sıra, Para çekme yöntemi olarak’da yaygın olarak kullanılmaktadır, Çeşitli platform’da bulunan bakiyelerinizi ukash yöntemi ile güvenli olarak hiçbir kişisel bilginizi paylaşmadan tahsil edebilirsiniz. Tarafınıza gönderilecek olan Ukash Kart’ları , Türkiye genelinde çeşitli firma’larda banka havalesi veya cep bank havale yöntemi ile nakite çevirebilirsiniz. Ukash boz üzerinden ukash bozdurma işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi Almak, Soru, Öneri ve Ukash Kart Bozdurmak İçin Canlı Destek Hattımıza Bağlanabilirsiniz yada Mobil destek hattımızdan bizlere 7/24 olarak ulaşabilirsiniz.