Ukashout Mastercard

Ukash’ın Yapmış olduğu yenilikler günden güne artmaktadır. En son yeniliklerden biride Ukashout Mastercard olarak karşımıza çıkmaktadır. Ukashout mastercard ile sahip olduğunuz ukash pin kodlarınızı bu karta yükleyebilir ve Yüklemiş olduğunuz bakiyelerinizi Ukashout Mastercard ile ” MASTERCARD ” logosu gördüğünüz bütün alışverişlerinizde kullanabilir yada Mastercard logosu gördüğünüz bütün ” ATM ” lerden nakit olarak çekebilirsiniz.

Ukash mastercard henüz ülkemizde kullanılmamaktadır. Yani ülkemiz ukash kullanıcıları TR’de bu kartı kullanmamaktadır. Ama yurtdışında yaşayan türk vatandaşları bu kartı kullanabilmektedirler. Bunun sebebi ise Türkiye ikamet efen vatandaşlarımıza ukash kredi kartın verilmemesidir.

Ukash mastercard ukash kullanıcılarına bir çok kolaylık tanımaktadır. Bunların en büyük özelliği ise sahip oldukları ukash pin kodu bakiyelerini ukash hesabına ekleyebilir ve içerisinde bakiyenizi dilediğiniz atm’den çekebilirsiniz.

Ukash Geliştirmiş olduğu bu yeniliği kutlamak için, 30 Eylül – 5 Ekim 2011 tarihleri arasında Londra’da Avrupa Poker Turu Turnuvası düzenlemiştir. Ayrıntılı Bilgi Almak ve Başvuruda Bulunmak İçin Tıklayın,

Bir cevap yazın