Webmoney Bozdurma

Webmoney Rusya’da yıllar önce kurulmuş olan ödeme yapma ve ödeme alma yöntemleri olarak kullanabilinen bir online cüzdan uygulamasıdır. Kullanıcılarına vermiş olduğu işlem hızı ve güvenliğinden dolayı şuanda bir çok dünya ülkesinde yaygın olarak kullanılan bir araçtır.

Webmoney ülkemizde bir çok kullanıcı tarafından yeni tanınmış ve tercih edilmeye başlanmıştır. Hemen hemen tüm döviz cinslerinde kullanıma açık olan webmoney ülkemizin para birimi olan TL ile kullanıma henüz açılmamıştır. Ülkemizde webmoney kullanıcıları genellikle WMZ ( dolar / usd ) yada WME ( euro / Eur ) döviz cinslerini kullanmaktadır.

WM yani bilinen adı ile webmoney ülkemiz kullanıcıları tarafından genellikle bahis ve oyun sitelerinde kullanılmaktadır. Webmoney ‘in ülkemizde yaklaşık olarak 3 bayisi bulunmaktadır. Bu bayiler WM tarafından tanınmaktadır ve yetkilendirilmiştir. turkcoins.net firması olarak yaklaşık olarak 6 aydır resmi WM bayisi olarak çalışmaktayız ve müşterilerimize WM satışı ve Webmoney Bozdurma hizmeti sunmaktayız.

Hem sahip olduğunuz WMZ , hemde WME ‘ lerinizi sitemiz aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde, yüksek kur’da nakite çevirebilirsiniz, WM bozdurma işlemi prensipte Ukash Bozdurma işlemi ile aynıdır.

Webmoney bozdurma işlemi yapmak isteyen müşterilerimizin ödemelerini kendilerine BANKA yolu ile HAVALE veya EFT ile , yada Banka hesabı bulunmayan yada kullanmak isteyen müşterilerimiz için Garanti ve İşbank Cep Bank Yolu ile ödemelerini anlık olarak online bir şekilde yapmaktayız.

İşlemler esnasında herhangi bir kişisel bilginiz tarafınızdan talep edilmez, İşlem esnasında ödemenin yapılacağı Banka hesap bilgileriniz yada cep telefonu numaranız, İletişim telefon numaranız  talep edilir, Sizlere verilen WMZ yada WME purse’mize yani cüzdan numaramıza ödemenizi yaptıktan sonra işlem operatörle tarafından kontrol edilmesinin ardından ödemeniz taranıza belirtilen miktarda yapılır.

Hızlı ve güvenli bir şekilde webmoney bozdurmak için canlı destek hattımıza bağlanıp operatörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Webmoney Bozdurma

Webmoney Bozdurma