Webmoney Para Çekme

Webmoney yani wm ‘nin ülkemizde kullanımının artması doğrultusunda wm ile işlem yapan bir çok site kuruldur. Bunların bir çoğu yasal bir bazıları ise yasal olmayan firmalardır. Bu web sitelerinde webmoney satın almak, webmoney bozdurma işlemlerini online olarak yapabilirsiniz.

Site olarak anlaşmalı olduğumuz rus firması ile yaklaşık olarak 1 yıldır çalışıyoruz ve bir çok Türk webmoney müşterisine hizmet vermiş bulunmaktayız ve halı hazırda hizmetlerimiz devam etmektedir. Webmoney’in kullanım alanları ülkemizde bahis siteleri, oyun siteleri, arkadaşlık siteleri vs. şeklinde bir çok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Webmoney ile ödeme alan wm kullanıcıları sahip oldukları webmoney’leri banka havalesi ile Türk Banka Hesaplarına çekebiliyorlar, Yalnız bu işlem ülke içerisinde yapılan para transferleri yani ( HAVALE ve EFT ) değil. Ülkeler arası banka transfer şekli olan swift ile yapılmaktadır. Bu işlem hem ortalama 1 hafta sürmektedir, Hemde işlem ücreti çok olan bir hizmettir. Bu sebep’ten ötürü bir çok wm kullanıcısı sahip oldukları wmz ve wme ‘leri internet üzerinden webmoney bozdurma işlemi yapan aracı firmalar aracılığı ile belirli bir komisyon karşılığında yaptırmaktadır.

Webmoney para çekme işlemi adı altında, webmoney bozdurmak isteyen wm kullanıcısı , wm bozum işlemi yapan sitelere girerek sitenin canlı destek bölümünden site operatörleri ile görüşmeye başlarlar, daha sonra bozdurmak isteği işlem miktarına göre site yetkililerinden kur oranını öğrendikten sonra, kendisine bu miktar uygun ise, Banka hesap bilgilerini site yetkililerine beyan eder, Site yetkilisinin vermiş olduğu purse yani cüzdan numarasına bahsi geçen miktar online olarak transfer edildikten sonra, site yetkilileri belirttikleri miktarda parayı müşterisinin banka hesabına HAVALE yada EFT yolu öle gönderir. Bu işlem ortama 5 dk sürmektedir.

Btcturk.net olarak sizlerin her türlü webmoney ( wmz, wme ) işlemlerini güvenli bir şekilde ve yüksek kur oranları ile websitemiz üzerindeki canlı destek hattımızdan haftanın hergünü günün hersaati yapmaktayız. Konu hakkında ayrıntılı bilgi alamak ve webmoney para çekme işlemi yapmak için Canlı Destek hattımıza bağlanınız.

Webmoney Para Çekme

Webmoney Para Çekme