Webmoney Satın Almak

Webmoney Satın Almak isteyen kullanıcılar, çeşitli siteler’de wmz ve wme satın alma işlemlerini gerçekleştirirler.. Bu işlemler her sitenin kendi içerisinde uygulamış olduğu wm satış politikalarına göre yapılmaktadır. Ülkemizde resmi olarak yapan bir firma bulunmamaktadır çünkü WM’nin Türkiye bayisi bulunmamaktadır. Ancak Wm satışı yapan bir çok aracı firma vardır. Bu firmaların çoğundan güvenli bir şekilde wmz yada wme satın alabilirsiniz.

Webmoney satış işlemleri web sitesinin üzerinden bulunana çeşitli satış forumlarından yada direk canlı destek hattı üzerinden gerçekleşmektedir. Bazı sitelerde Site yetkilileri ile görüşme yapmadan sitenin size sunmuş olduğu satın alma forumunu doldurduktan sonra site üzerinden bulunan banka hesap numarasına size verilen referans kodunu açıklama bölümüne yazarak almak istediğiniz wmz yada wme’nin karşılığı olan miktarı havale yada eft ile gönderdikten sonra, Site tarafından size verilen süre içerisinde talep ettiğiniz wmz yada wme tarafınıza yani cüzdanınıza gönderilir.

Bunun yanı sıra bazı siteler’de direk sitenin online destek hattına bağlanarak, sizler için aktif durumda olan satış temsilcileri ile görüşebilirsiniz, Bu sitelerin avantajları canlı destek hattı üzerinden karşınızda bir muhatap olmasıdır ve aklınıza takılan her türlü soruyu operatörlere sorarak yanıt alabilirsiniz, Görüşme esnasında size gerekli olan wmz veya wme satış fiyatları verildikten sonra ödemenizi yapmanız için verilen banka hesabına ödemenizi yapmanızın akabininde vermiş olduğunuz purse numarasına 5 dk içerisinde belirtilen miktarda wmz yada wme gönderilir.

Firmamız üzerinden webmoney satın al ma işlemi yapacak olan müşterilerimiz için Canlı destek hattımız üzerinden bulunana operatörler’den yardım alabilirsiniz, Yeni başlattığımız web exchange yöntemi ile komisyon farkı ödemeden çok uygun fiyatlara wmz yada wme satın alabilirsiniz. Şimdi sizlere bu işlemin nasıl gerçekleştiğini anlatacağız,

Webmoney exchange işlemlerini genellikle ukash ile yapılmaktadır, bunun yanısıra paysafecard ile’de webmoney satın alabilirsiniz yalnız bu hususta dikkat edilmesi gereken konu, firma olarak TL döviz cinsinde Paysafecard ile işlem yapmıyoruz. Ukash ile işlem yaptırmak isteyen müşterilerimizin satın aldıkları yada çeşitli sitelerden kazanmış oldukları ukash pin kodları ile webmoney satın alabilirler. Ukash kartın cinsi EURO, USD yada GBP olmalıdır. Euro ukash ile WME almak isteyen müşterimize %1 komisyon farklı ile işlem yapıyoruz.

Mesela 100 Euro karşılığında firmamız aracılığı ile 99 WME satın alabilirsiniz. Euro ukash kartı olup WMZ satın almak isteyen müşterilerimiz için ise dilerlerse Ödemelerini WME olarak alıp kendi webmoney kullanıcı panelinden WME lerini WMZ ye çevirebilirler. Dilerse biz güncel döviz kurundan hesaplayarak WME miktarının karşılığı olan WMZ’yi talep ettikleri cüzdan numarasına gönderebiliyoruz. Bu çevirme işleminden herhangi bir ücret kesinlikle talep edilmez.

Günlük webmoney satışlarımızda herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. WM bakiyemizin elverdiğince sizlere webmoney satışında bulunabiliriz , Ancak minimum alt işlem limitimiz 50 EURO / USD ‘dir.

Hemen webmoney satın almak ve ayrıntılı bilgi almak için Canlı Destek Hattımıza Bağlanabilirsiniz.

Webmoney Satın Al

Webmoney Satın Al