Yasal Ukash Bozdurma

Yasal Ukash Bozdurma

Yasal Ukash Bozdurma

Yasal ukash bozdurma husunda hizmet veren sektördeki öncü firmamız Türkiye’deki bir firmanın yapması gereken gerekli tüm başvuruları yapmış ve gerekli evraklara sahip bir resmi kuruluştur.Bu konuyu açacak olursak bir firmanın ukash bozdurma konusunda yasal olarak işlem yapması için gerekli olan belgeler ve başvurular;

  • Vergi Levhası : İstanbul ilindeki vergi dairesine yaptığımız başvuru sonucu firmamız 2012 yılından bu yana %8 vergi ödeyerek tüm satışlarına devam etmektedir. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak düzenlenebilecek olan bu fatura iletişim adı altında düzenlenip muhatabına posta olarak gönderilebilir.
  • Telekominikasyon Belgesi : 2012 yılında yapılmış olan Yer sağlayıcı belgesi başvurusu sonucu 1183 numaralı yer sağlayıcı belgesine sahip firmamız bu konuda girişimlerini başarı ile sonuçlandırmıştır. Bu belge dahilinde yapılacak tüm işlemler yasal çerçeve içerisinde yapılmaktadır.
  • Ukash Alt Bayi Belgesi : 2013 yılında Ukash firmasına başvurumuz sonucunda değerlendirmeye alınan işlemimiz aynı yıl içerisinde ukash tarafından onaylanarak tarafımıza iletilmiştir. REF297493 Numaralı referans kodu ile tarafımıza gönderilen belge dahilinde ( Ukash Bozdurma, Ukash Satış, Ukash Bölme, Ukash Birleştirme ) işlemlerini onaylı olarak bayi sayfamız üzerinden yapabilmekteyiz. Bu belgenin sağlamış olduğu imkanlar dahilinde ucuz ukash satış ve yükek kurda ukash bozdurma imkanları tanımaktayız.
  • SSL Serfikası : 2013 yılında sitemiz adına başvuruda bulunduğumuz 256-bit SSL sertifikası başvurusu hizmet veren tedarikçi firma tarafından onaylanmış olup sitemizin tüm sayfa ve dosyaları bu serfika dahilinde şifrelenmiş bulunmaktadır. Bu sertifikanın siz müşterilerimize tanımış olduğu en büyük özellik ise vermiş olduğunuz bilgilerin şifreli bir şekilde ana sunucumuzda bir süre tutulduktan sonra silinmesidir, Ve Bu şekilde hiç bir kişisel bilginiz 3. şahıslar ile paylaşılmaz.

Hızlı ve Güvenilir, Yüksek Kur ve Düşük Komisyon oranları , Geniş Ödeme imkankarı ile sizlere hizmet vermekte olan Ukash  Boz konusunda profesyonel kadrosu ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır. Sahip olduğumuz 2 ayrı canlı destek hattı dışında, Mobil Ukash bozdurma hattımız dahilinde işlemlerini yapabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Sahip olduğunuz 19 hanalei ukash kart numaranızın Operatörümüz tarafından kontrolünden sonra , En fazla 15 dakika içinde ödemeniz dilediğiniz T.C. Banka hesabınıza HAVALE veya EFT ile gönderilir ( EFT işlemleri sadece Hafta içi Mesai Saatleri içerisinde )  yada ” Garanti Cep Bank ” veya ” İş Bankası Cep Bank ”  yöntemi ile cep telefonunuza yapılır. HAVALE ile yapılan işlemlerde masraf yoktur, yani bir kesinti yaşanmaz. EFT ile yapılan işlemlerde yaşanan kesinti 5 TL’dir. Cep  Bank ile yapılan ukash bozdurma işlemlerinde ise kesinti 5 TL’dir.

Ayrıntılı bilgi almak, kur fiyatlarını öğrenmek ve hemen yasal olarak ukash bozdurmak için ” Canlı destek ” hattımızdaki operatörlerimiz ile iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın